פורנוגרפיה ב 4 מימדים, הדבר החם הבא.

הטיפול בבעיית הפורנוגרפיה והזנות דרך הזווית הגברית צובר תאוצה. ואני אומר: "צודקים, הגברים אשמים, אבל זה לא יעיל וזה לא עוזר". רוצים לעזור לבנות? הדרך היחידה היא מיסוד הזנות. בתגובה לכתבה המצוינת (אך לא יעילה) של רן גבריאלי "למה הפסקתי לראות פורנו" שהתפרסמה בבלייזר/Ynet.

בכתבתו, "למה הפסקתי לראות פורנו", מתאר רן גבריאלי את המסלול שעוברת נערה ממסך המחשב שלנו אל סמטאות אפלות של זימה ואלימות. והמסקנה המתבקשת: הגברים אשמים. ברגע שנפסיק לצפות בפורנוגרפיה, נכניס את האוננות לפרופורציות ובא לציון גואל.

אין לי ולו טיעון אחד נגד טענה זו. ברגע שנפסיק לצפות בפורנוגרפיה, בעיית הפורנוגרפיה תיפתר. ברגע שנפסיק ללכת לזונות, בעיית הזנות תיפתר. ועל אותו משקל ברגע שנימצא עבודה, בעיית האבטלה תיפתר. ומרגע שנפסיק לשלם יותר מדי על דירה, מחירי הדירות ירדו …לוגיקה.

הבעיה היחידה עם גישה זו, שזה לא הולך לקרות. ואני אנמק.

חברה, תפסיקו לאונן.

כידוע, הפורנוגרפיה, אינה עומדת בפני עצמה. היא באה לשרת צורך, הצורך של הגברים לאונן. והראשון שניסה לטפל בבעיה זו הרים ידיים כבר אחרי הניסיון הראשון. ולא שמדובר באחד שלא יודע להזיז עניינים. מדובר כמובן בגדול מכולם, זה שאת שמו הס מלהזכיר. אשר מעלליו מסופרים בין היתר בבראשית ל"ח, פסוק י'. שם מסופר על אונן, אשר סרב לעשות טובה לגיסתו, וזה נגמר כפי שניגמר. אני לא נכנס לשיקולים של הקב"ה שבחר לפעול כפי שפעל ללא כל התרעה מוקדמת. אבל לא מתעלם מהעובדה שהוא ויתר, השלים עם העובדה, גברים מאוננים, ויאוננו תמיד.

הידעתם? לא רק גברים מאוננים!!!

"גירוי סופר נורמלי" הוא הביטוי שמסביר מדוע "יעדיפו פרפרים בנות זוג מקרטון שסימני הצבע שעל כנפיהן מובחנים יותר". הציטוט: מספרו הנהדר של יעקב בורק, "מדוע טייסי קמיקזה חובשים קסדות", המצטט מחקרים מתחומים רבים, בין היתר של זוכה פרס נובל ניקו טינברגן. על אוננות של בעלי חיים בטבע. מה שניקו לא ידע הוא שבעלי חיים מאוננים לא רק בטבע. לצערי לא צויין בפרק, באיזו גרסה של פוטושופ השתמשו בניסוי להדגשת תכונותיהן הטובות של הפרפריות.

טופי מאונן
טבע אכזר – הידעתם? לא לכל בעלי החיים יש אגודלים

בתמונה, טופי, כלבי האצילי, מאונן באופן לגמרי לא טבעי. אני חוסך מכם את התמונות הקשות "מה הוא עושה לה בין לבין", בקרוב הקליפ…

המסקנה המתבקשת:  פורנוגרפיה, תאווה, הרצון ליותר, למוגזם, לבלתי מושג, הנה הרבה מעבר לצורך הגברי החזירי והראוי לגינוי. זהו צורך ביולוגי אמיתי המושרש עמוק בבסיס החייתי, הפרימיטיבי שלנו. ניסיון להלחם בפורנוגרפיה הנו צדקני או צודק, תלוי בעיני המתבונן. אולם לא הייתי מהמר שעירור דעת הקהל, או חקיקה כזו או אחרת, לדוגמה, חיוב גברים הצורכים שרותי זנות להשתתף בסדנאות. תמנע או תפחית את התופעות השליליות הקשורות בפורנוגרפיה ובזנות.

פרט נוסף שלא חמק מעיני. העיסוק, של יעקב בורק, בחיי המין של הפרפרים נערך דווקא בפרק בספרו אשר עוסק בחומרנות. מה שמביא אותי לסיבה האמיתית, מדוע הפורנוגרפיה צעדה, צועדת, ותצעד לצדו של המין האנושי לנצח נצחים עד סוף הימים (אני יודע מתי זה הולך לקרות, אבל לא מגלה, מחשש לטלטלה בשווקים).

כסף

מכיוון שכסף הוא דבר שצריך לעשות, ולא לדבר על. אכתוב בקצרה את מה שכולם יודעים. סקס מוכר. לא סתם שילמה מה ששילמה go daddy לבר רפאלי. כי הם יודעים, את מה שכולם יודעים. את הקשר בין אחסון אתרים ורישום שמות דומיין לפורנוגרפיה. רק שהם יודעים זאת מן הצד השני. כשם שבמאה הקודמת. המלחמות הניעו את הכלכלה. במאה הנוכחית, מלחמות מגדילות את הגירעון. פורנוגרפיה מגדילה את ה.. הכנסות.

הראשונים שעשו כסף באינטרנט היו אתרי הפורנו. המובילים ב טורנט, ב HD, ב 3D, (מכאן הכותרת). ומצד שני, וכנטען בכתבתו של רן גבריאלי: "הפורנו מקדם שינוע בכפייה של נשים ממולדובה, מתאילנד ומקונגו אל אונס וזנות בלונדון" או במילים אחרות: הפורנו משנע נשים ממדינות לא קפיטליסטיות למדינות קפיטליסטיות. ושלי יחימוביץ מנסה להילחם בתופעת הסחר בנשים ע"י הגדלת ההיצע המקומי.

ציניות בצד, הדרך היעילה ביותר להפחית את מספרן של העוסקות בזנות הנה המלחמה בעוני.

הבעיה היחידה עם הגישה הזו, מה גם שהיא יותר פרודוקטיבית מסתם להאשים את הגברים (אם נתעלם לרגע מן העובדה שגם בעוני הגברים אשמים): שגם זה לא הולך לקרות.

כאשר המילים הראשונות שיוצאות מפיו של שר האוצר החדש, לאחר שקיבל שעור חפוז בכלכלה: "חברה, המצב גרוע" או במילים שלו "התמוּנה גרועה הרבה יותר מששערתי(לפני שידעתי כלכלה – י.ג)",  כתב לפיד בסוף השבוע. "גיליתי שבחשבון שלנו יש אוברדרפט מפלצתי"

כך שאני מסיק (יש לי את זה, אני טיפוס אנליטי) שגם בעיית העוני, כמו הזנות, תיפתר מתישהו אבל לא עכשיו.

פתרון בעיות בטור ולא בשורה

בעיית הזנות היא בעיה קשה וכואבת שאין להקל בה ראש, וכשאני ניגש לפתרון בעיות קשות אני מפרק אותן למרכיבים הקטנים שלהן הנה כך:

כסף, אושר, תענוג, צמיחה כלכלית, שגשוג, סחר בנשים, סמים, ניצול, כפיה, הדחה, אלימות, פיתוי, ניצול.

טוב אני מודה, עשיתי זאת בצורה חפוזה, בואו נמיין ונעשה הפרדה:

סחר בנשים, סמים, ניצול, כפיה, הדחה ואלימות הנן תופעות שאינן קשורות בפורנוגרפיה. אלו הן תופעות שקשורות בפשיעה.

והדרך היחידה להפריד בין זנות לפשיעה הנה מיסוד הזנות.

ולא, זו לא טעות, המילה ניצול אכן מופיע פעמיים

porno

עוד צורה של פורנוגרפיה בטבע: מי מנצל את מי?

מסע מרתק בזמן

לא ניתן לסיים את המאמר ללא התייחסות אחרונה לכותרת. כפי ששמתם לב, הכותרת "פורנוגרפיה ב 4 מימדים הדבר החם הבא" מרמזת על חדשנות טכנולוגית. וכשם שהפורנוגרפיה מובילה את מהפיכת התלת מימד, הקפיצה הבאה…נכון.

המימד הרביעי הוא הזמן. וכפי שקוראיי כבר יודעים, מסעות בזמן אינם זרים לי. עשיתי זאת בעבר וגם כאן "הבאתי" גיחה קצרה אל תקופת התנ"ך. מה שאתם עדיין לא יודעים, ואני חושף זאת כאן לראשונה. זה שיש לי גם את היכולת לנסוע אל העתיד. או בקיצור יש לי מכונת זמן.

זה המקום להתנצל, מבלי להודות בכלום, ובלי לפגוע בזכויות, בפני שכניי, על הפסקות החשמל שהם חווים לאחרונה, ועל הניתוקים בכבלים. אין מה לעשות, המכונה שלי דורשת אנרגיה ורוחב פס. אבל מבלי לברבר יותר מדי, אני רוצה לשתף אתכם בחוויה מן הגיחה הקצרה לעתיד ממנה חזרתי זה עתה:

ישראל מדינה משגשגת.
העוני עדיין קיים.
החרדים עדיין לא משרתים בצבא.
אבל בגלל השלום, זה לא מפריע לאף אחד.
יאיר לפיד יודע כלכלה.
והכי חשוב…

הפורנוגרפיה בעתיד פשוט מדהימה!!!

עד כאן להפעם ואל תשכחו לעשות share ו like

יריב גדידי
www.shortcuts.co.il

 

 

 

סגור לתגובות.