בבקשה להשאיר את השכל בחוץ

image004

איסור על הכנסת קסדה לבית המשפט:

עבור מרבית הציבור, אופנוענים, הם סוג של משוגעים, עברייני תנועה, שודדי בנקים, מתנקשים בשרות הפשע המאורגן, ומה לא? מה שרבים לא יודעים הוא, שאופנוענים הם אנשים רגילים לחלוטין, ממש כמוני וכמוכם (טוב, לא כמוני), וככאלה, מזדמן להם מפעם לפעם, רחמנה לצלן, להיות מוזמנים לבית המשפט. כן כן, ממש כמו כל אזרח במדינת ישראל. רצה הגורל, וגם אני הוזמנתי. לא תאמינו, בעוון דוחות חנייה.

כידוע, התייצבות בבית המשפט הנה חובה אזרחית וגם זכות. ואין למנוע זאת מאף אזרח. וכך כאחד האדם, הגעתי לדיון, ביום ובשעה…, רכוב על אופנועי כמובן, וכי יש דרך אחרת? ומכיוון שרב מעללים אני, ידי בכל ויד כל בי. קרה שלא הייתה זו הפעם הראשונה עבורי להתייצב לדין.

אבל הפעם הזו, הייתה שונה מקודמותיה, שכן לא הצלחתי לעבור את הבידוק הביטחוני. ולא שאולר, או אקדח היו באמתחתי, כי אם מאבטח חד עין הבחין כי אחזתי קסדה בידי.

מסתבר  כי בעוד התקנה על איסור כניסה עם קסדה, ותיקה היא. תקנה חדשה תוקנה כי: אין לאפשר הפקדת הקסדה למשמרת בכניסה. וכפי שכבר נאמר על ידי נלוזים ממני: "המנוולים שינו את הכללים ולא הודיעו לאף אחד"

אחסוך מכם את הדרמה, בסוף הצלחתי להיכנס (אני בעל תושייה), וגם הפסדתי במשפט, וגם טלפון ממפעל הפיס קיבלתי באותו היום, אבל לא מאריאלה, כי אם הציעו לי לשדרג את המנוי. ולבסוף שילמתי את חובי לחברה.

עד כאן ציניות. עכשיו ההיגיון ידבר:

הרי בית המשפט, בהגדרה, הנו מקום אליו באים אנשים כדי לריב. לכן ראוי ואף חשוב כי לא יורשו להיכנס לשם עם כלי נשק.

וכבר קרה שאנשים טובים, שאינם חזקים בפרטים הקטנים, ניסו להלביש קסדה לחברם אבל הפוך.

אבל למה לעצור כאן? הרי שגם צרור מפתחות תמים יכול להיחשב בטעות, על ידי בעל תחבולה, כחפץ חד, בואו לא נכניס גם אותו.

והעט, חזקה היא מן החרב, ואף חדה ממנה (אם יודעים להשתמש בה נכון, כמובן)…. בחוץ.

אבל כוחה של העט, הוא במילה, והנשק האסטרטגי שיודע להפוך קסדה, מפתחות או עט לכלי נשק טקטי הוא המוח כמובן.

לכן המסקנה הבלתי נמנעת:

בכניסה לבית המשפט, יש להשאיר את השכל בחוץ

אה, ועוד דבר…

בצאתי, מבית המשפט, לא יכולתי שלא להרהר על היותי אופנוען, שקיבל 2 דוחות חנייה, 500 ₪ כ"א ,ליד הבית , בהפרש של יומיים, בתקופה בה הייתי מובטל, והעצבים בכניסה לבית המשפט…, ושחיכיתי 4 שעות…, וכשהגיע תורי, נחשו, השופט יצא להפסקה. ובעודי חושב על כל אלה, עשיתי טעות חמורה על הכביש, שלולי תושייתו של הנהג שבא מן הצד, הייתה מעבירה אותי מן הסטטיסטיקה של התאונות שלא קרו אל הסטטיסטיקה האחרת.

לזה אני קורא מזל

מסקנות:

1. בבואכם לבית המשפט רכובים, חישבו מראש על פתרון לאחסון הקסדה.

2. סעו בזהירות

 

www.shortcuts.co.il

אהבת? שתף עם מישהו שאתה אוהב. לא אהבת? שתף עם מישהו שאתה שונא 🙂

סגור לתגובות.